Zajímavosti

Rozšíření prodejních míst - prodejna Brno

Rozšíření prodejních míst - prodejna Brno

10. 04. 2017, 14:16 Vážení zákazníci, nově jsme rozšířili počet našich prodejních míst. Nyní můžete nakupovat také v naší prodejně Brně. Jak již z názvu prodejny vypovídá "Dům látek a galanterie" Vám nabídne velký výběr metrového textilu a široký sortiment zboží pro galanterii.

Oboustranné froté s bambusovým vláknem

Oboustranné froté s bambusovým vláknem

20. 01. 2017, 13:39 Chcete originální župan z kvalitního materiálu? Pokud ano, tak máme pro Vás novou kategorii froté látek. Do nabídky látek jsme přidali oboustranné froté s bambusovým vláknem. Froté je hebké, jemné, příjemné na dotyk i nošení. Nechejte se chýčkat a vyrobte si župan z kvalitního materiálu, který Vás bude hladit a hřát po těle.

Outdoorové látky - softshell

Outdoorové látky - softshell

05. 01. 2017, 16:48 Pro velký zájem o outdoorové látky jsme zařadili do naší nabídky softshell. Rozšířením sortimentu chceme vyjít vstříc našim sportovněji založeným zákazníkům. V nabídce najdete jednobarevný i vzorovaný softshell.

Vánoční látky

Vánoční látky

07. 12. 2016, 12:58 Vánoce se nazadržitelně blíží a pokud si chcete vyzdobit Váš domov a hledáte vhodné dekorační látky, pak právě pro Vás je určena kategorie Vánoční látky.

Bavlněná plátna - nové vzory

Bavlněná plátna - nové vzory

21. 06. 2016, 14:24 Do kategorie bavlněných pláten jsme přidali řadu nových materiálů. Máme plátna jednobarevná, pruhovaná, plátna s různými vzory i motivy. Podívejte se na naše novinky, jistě v nich najdete něco pro Vaše tvoření.

Minky v naší nabídce

Minky v naší nabídce

03. 02. 2016, 14:00 Minky nebo Minkie je měkký a hebký polyesterový mikrovláknový plyš, který je vhodný na deky, polštáře, dětské přikrývky, dětské hračky, čepice a další výrobky, kde oceníte zejména měkkost materiálu. Minky se nesráží a nemačká.

Výprodej - levné látky

Výprodej - levné látky

02. 02. 2015, 10:32 Nakupujte metráž výhodně. Do nábídky jsme přidali další samostatnou kategorii s názvem Výprodej - levné látky, kde najdete metrový textil do 100 Kč ! Všechny slevy látek, jsou uspořádány přehledně v jedné kategorii, kde si je také můžete seřadit dle ceny.