O společnosti

Společnost GRAND CORPORATION, s.r.o., zabývající se dovozem a prodejem metrového textilu, jsme založili již začátkem devadesátých let. Od začátku dbáme na naplnění našeho poslání “nabízet zákazníkům prvotřídní originální látky a poskytovat doplňkové služby ve všech fázích prodeje”.

Naší filozofií je podporovat “regionální” evropskou produkci textilií s obsahem přírodních materiálů, nikoli následovat konkurenci nakupující na asijských trzích.

Široký sortiment kvalitních látek, cena a servis jsou tři pilíře pro-zákaznicky orientované firmy GRAND CORPORATION, s.r.o. Nové zboží dovážíme z evropských zemí v omezeném množství každé dva týdny, a tak můžeme mj. zaručit exkluzivitu zakoupených výrobků. Mezi naše klienty se řadí větší výrobci konfekce, ale i střední a malé módní značky, zakázková krejčovství, školy a divadla. Podstatnou část odběratelů rovněž zastupují maloobchodní prodejny metráže. Působíme v České a Slovenské republice.

Velkoobchodní prodej zajišťuje provozní sklad v Prostějově, kam můžete zavítat a porozhlédnout se po vždy bohatě vybavené vzorkovně. Naši zákazníci k nám nachází cestu také prostřednictvím obchodních zástupců, které máme v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Každý z nich disponuje vzorkovníkem, kde mohou klienti přímo posoudit kvalitu všech oděvních látek, jež jsou skladem. Pro tuto příležitost máme navíc v Prostějově otevřenou maloobchodní prodejnu metráže. Pro zákazníky, kteří preferují nákup on-line, byl spuštěn e-shop www.metraz-galanterie.cz. Pro zákazníky ze Slovenska jsme spustili i slovenskou jazykovou verzi www.latky-galanteria.sk, kde je možné nakupovat přímo v měně EUR.

Těšíme se na Vaši návštěvu.