Nakupujte výhodně

24. 07. 2014, 12:53 Je to jednoduché. Přidejte si naši Facebook stránku mezi své oblíbené a můžete začít využívat slevové akce. Budete o nich totiž vždy vědět jako první. Také budete mít přehled o nově vkládaných produktech na náš eshop.


Přidejte se k nám na Facebooku a staňte se fanoušem stránky Metráž a galanterie Grand Corporation. Je to velmi jednoduché. Na stánce pouze kliknete na To se mi líbí. Následně budete moci využít slevy a připravované akce. Můžete například získat slevu na nákup metrového textilu. Připravovat budeme i slevu k výročí spuštění internetového prodeje. Ano, na vše co si vyberete z metrového textilu v našem eshopu www.metraz-galanterie.cz

Ukázka slevové akce

Slevový kupon

Jak slevu získáte?

Stačí sdílet tento příspěvek na již zmíněném Facebooku, aby o možnosti nákupu věděli i Vaši přátelé a do komentáře k příspěvku vložit odkaz na látku, která Vás nejvíce zaujala. Budeme samozřejmě rádi i za Váš názor. Splníte-li tyto dvě drobnosti, získáte slevu na nákup metrového textilu. U objednávky vložte do poznámky text: "Slevový kód: FB23714".

Akce platí do 31.7.2014.